Jsme soukromá školička rodinného typu, která přijímá děti od 2 do 6 let. Pracují zde zaměstnanci s odborným vzděláním a zkušenostmi v tomto oboru. Soustředíme se na správný všestranný rozvoj dítěte a jeho osobnosti. Jsme přesvědčeni o tom, že každé dítě je jedinečné a proto respektujeme jeho stupeň vývoje, jeho potřeby a vytváříme příjemné podnětné prostředí, které dítě vybízí k objevování.


„Připravujeme děti pro život v moderním světě, který je multikulturní a kosmopolitní a ve kterém nabývají na stále větší důležitosti kompetence potřebné pro život v 21. století – kreativita, vytrvalost, sebevědomí, ale také tolerance a schopnost kooperativní spolupráce.“


Ověřili jsme si, že nejefektivnější způsob učení je na základě vlastních zkušeností a proto nabízíme dětem formou projektů bohatou škálu příležitostí, abychom maximálně rozvíjeli potenciál každého z nich.


Nejsme jako klasické mateřské školy, naše kapacita je 10 dětí a díky tomu je náš přístup k dítěti mnohem individuálnější.


V naší práci s dětmi využíváme v souladu s vzdělávacím konceptem moderní metody a přístupy, které neustále obohacujeme našimi vlastními zkušenostmi.


Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti ve všech oblastech naší činnosti, na kreativním, laskavém a pozitivní energií nabitém prostředí a na přátelské spolupráci s rodiči.


Naším cílem jsou veselé, zdravé a kompetentní děti a spokojení rodiče.


Jsme tu pro rodiče:


  • Kteří si přejí, aby se jejich dítě nemohlo dočkat, až půjde ráno do školky a odcházelo spokojené, s úsměvem na tváři a plné nových dojmů
  • Kterým záleží na vysoké kvalitě péče a vzdělávání
  • Kteří chtějí mít maximum informací a prožívat společně se svým dítětem příjemné zážitky při rodinných akcích
  • Kteří potřebují dlouho pracovat a vědět, že o jejich dítě je perfektně postaráno
cs_CZCzech